Calendario exames setembro 2015

 

EXAMES DE SETEMBRO 2015 – BACHARELATO

 

 

HORARIO

MARTES 1

MÉRCORES 2

XOVES 3

 

08:30 – 09:45

 

LINGUA CASTELÁ

2º BAC

Salón de Actos

 

FILOSOFÍA

1º BAC

2º BAC

Salón de Actos

 

 

10:00 – 11:15

 

LINGUA CASTELÁ

1º BAC

Salón de Actos

MAT II 2º BAC

MAT AP II 2º BAC

Aula 2º ESO B

 

EDUCACIÓN FÍSICA

1º BAC

Ximnasio e

Aula 2º ESO B

 

FÍSICA e QUÍMICA

1º BAC

Salón de Actos

 

11:30 – 12:45

 

LINGUA GALEGA

2º BAC

2º PORT 1º BAC

Salón de Actos

 

INGLÉS

2º BAC

Salón de Actos

 

 

13:00 – 14:15

 

LINGUA GALEGA

1º BAC

Salón de Actos

LAT II 2º BAC

Aula 2º ESO B

FÍSICA 2º BAC

QUÍMICA 2º BAC

Lab. Física

 

INGLÉS

1º BAC

Salón de Actos

 

 

 

16:00 – 17:15

 

CTMA 2º BAC

BIOL. e XEOL. 1º BAC

CMC 1º BAC

Salón de Actos

 

HART 2º BAC

MAT I 1º BAC

MAT AP I 1º BAC

Salón de Actos

 

 

17:30 – 18:45

 

ECON 2º BAC

ECON 1º BAC

LAT I 1º BAC

Aula 2º ESO B

 

HESP 2º BAC

HMCO 1º BAC

Salón de Actos

 

TIC 1º BAC

Aula INF 1

 

19:00 – 20:15

 

BIOLOXÍA 2º BAC

Salón de Actos

GREG I 1º BAC

Aula 2º ESO B

 

XEOG 2º BAC

Salón de Actos

DT I 1º BAC

Aula Plástica e Debuxo

 

REL 1º BAC

Salón de Actos

 

EXAMES DE SETEMBRO 2015 – ESO

 

HORARIO

MARTES 1

MÉRCORES 2

XOVES 3

 

08:30 – 09:45

 

LINGUA CASTELÁ 2º

LINGUA CASTELÁ 4º

ÁMB. LINGÜÍS. PDC 4º

Salón de Actos

 

EDUC. FÍSICA 1º

EDUC. FÍSICA 2º

EDUC. FÍSICA 3º

EDUC. FÍSICA 4º

Ximnasio e

Aula 2º ESO B

 

MAT 2º

MAT A 4º

MAT B 4º

ÁMB. CIENT. PDC 3º

Salón de Actos

 

10:00 – 11:15

 

LINGUA CASTELÁ 1º

LINGUA CASTELÁ 3º

ÁMB. LINGÜÍS. PDC 3º

Salón de Actos

 

 

 

MAT 1º

MAT 3º

ED. ÉTICO-CIV. 4º

Salón de Actos

ÁMB. CIENT. PDC 4º

Lab. Física

 

11:30 – 12:45

 

LINGUA GALEGA 2º

LINGUA GALEGA 4º

Salón de Actos

 

INGLÉS 2º

INGLÉS 4º

INGLÉS PDC 4º

Salón de Actos

 

ED. CIDADANÍA 2º

FÍSICA e QUÍMICA 3º

Salón de Actos

FÍSICA e QUÍMICA 4º

Lab. Física

 

13:00 – 14:15

 

LINGUA GALEGA 1º

LINGUA GALEGA 3º

Salón de Actos

 

INGLÉS 1º

INGLÉS 3º

INGLÉS PDC 3º

Salón de Actos

 

2º FRANCÉS 1º

2º FRANCÉS 2º

Aula 2º ESO B

 

 

16:00 – 17:15

 

MÚSICA 2º

MÚSICA 3º

MÚSICA 4º

Aula Música

 

CIENCIAS SOCIAIS 2º

CIENCIAS SOCIAIS 4º

Salón de Actos

 

TECNOLOX. 2º

TECNOLOX. 4º

TECNOLOX. PDC 3º

Salón de Actos

 

17:30 – 18:45

 

CCNN 2º

BIOLOX. E XEOLOX. 4º

Salón de Actos

 

CIENCIAS SOCIAIS 1º

CIENCIAS SOCIAIS 3º

Salón de Actos

INFORMÁTICA 4º

Aula Informática 1

 

TECNOLOX. 3º

TECNOLOX. PDC 4º

Salón de Actos

 

19:00 – 20:15

 

CCNN 1º

BIOLOX. E XEOLOX. 3º

Salón de Actos

 

 

ED. PLÁSTICA 1º

ED.PLÁSTICA 3º

ED.PLÁSTICA 4º

Aula Plástica e Debuxo

 

RELIXIÓN 1º

RELIXIÓN 2º

T. ARTESANÍA 3º

Salón de Actos

 

 

Distribuir contido