Camiño do Penisal, 29. 36320 Chapela-Redondela. Tf: 986 453330 Fax: 986 450169.

Sorteo Intercambio Francia-Italia-Alemania

Número premiado: 1491

Parabéns á gañadora.

Simulacro de evacuación: Normas

PROBAS LIBRES PARA CICLOS FORMATIVOS LOE. CONVOCATORIA 2014.

CALENDARIO DE ADMISIÓN PROBAS LIBRES CONVOCATORIA 2014.

 

 Estas programacións son as da convocatoria 2013 polo que as programacións da convocatoria 2014 poderían sufrir modificacións e colgaranse nas vindeiras datas.

CALENDARIO DE EXAMES DE MATERIAS PENDENTES CURSO 2013-2014

Datas dos exames de  MATERIAS PENDENTES curso 2013- 2014 , parcias e globais de maio.

DATAS DO  EXAME DE MAIO

BIOLOXÍA E XEOLOXÍA

CIENCIASMEDIOAMBIENTAIS

CIENCIAS NATURAIS

Mércores        7 maio       ás 16.30
INGLÉS Xoves            8 maio      ás 16:30
CCSS, X.e HISTORIA Luns             12 maio     ás 16.30
FÍSICA E QUÍMICA Mércores      14 maio     ás 16:30
L. CASTELÁ e LIT. Xoves          15 maio     ás 16:30

GALEGO

ÁMBITO LINGÚÍSTICO

Luns             19 maio     ás 16.30

ED.PLÁSTICA

Mércores       21 maio     ás 16:30
FRANCÉS Xoves            22 maio     ás 16:30
MATEMÁTICAS* nova data Luns              26 maio     ás 18:00
TECNOLOXÍA Mércores       28 maio      ás 18:00
ED, PARA A CIDADANÍA Xoves             29 maio     ás 16:30

Actividade leixaprém

Foto e vídeo da actividade poética-pictórica-musical "Leixaprén" que tivo lugar no multiusos do Piñeiral do Crego  o pasado martes 22 de abril e na que participou o alumnado de 3º ESO.

FORMACIÓN EN LINGUAS ESTRANXEIRAS: ALUMNADO

Campus científico 2014

  • Para alumnado de 4º ESO e 1º de Bacharelato con media superior a 7,50 no curso anterior.

  • Solicitudes  ata o dia 26 de abril.

  • Toda a información.

Viaxe a París 2014

ESTATÍSTICAS 2ª AVALIACIÓN 2013-14

Ligamats 2014. Diploma para o noso alumnado

Con motivo de IMATXINA, X  Semana Matemática de Vigo, o IES CHAPELA participou na LIGAMATS 2014

O primeiro equipo da Categoría B pasou á final que se celebrou o mércores 19 de marzo, quedando no cuarto posto e conquerindo un  DIPLOMA.   PARABÉNS !!

Categoría B-Equipo 1 (1º ciclo ESO)

Categoría B-Equipo 2 (1º ciclo ESO) Categoría C (2º ciclo ESO)

UXÍO ALBÁ OREIRO

JULIO ALONSO RODRÍGUEZ

 IGNACIO GARCÍA VÁZQUEZ

ANIA LAMPÓN SANTO

DAVID BOTELLO RODRÍGUEZ 

PABLO BOTELLO RODRÍGUEZ  

CARLOS GARCÍA ALONSO 

JAVIER LAMPÓN SANTOS

DANIEL URBINA NÚÑEZ 

DAVID SOLER GARCÍA 

IAGO FERREIRO ARES 

ANXO JORGE TOBIO

 DIPLOMA    
O venres 21 de marzo, acudiron á fundación Barrié ao acto de clausura da semana matemática, onde ademais da recollida de premios e diplomas, puideron disfrutar de actuacións e ver como quedou a Esponxa de Menger.
Distribuir contido