FPInnova 2017 relatores

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Mércores 10 de maio

Nome Cargo
Agustín Francisco Sigüenza Molina Director Xeral de Formación Profesional e Réxime Especial (Castela e León)
António Leite Delegado Regional do Instituto de Emprego e Formação Profissional da região Norte de Portugal
Emilio Pérez Nieto Presidente de Unvi
Jesús Oitavén Barcala Secretario Xeral Técnico (Consellería Cultura, Educación e Ordenación Universitaria)
Jorge Arévalo Turrillas Viceconselleiro de Formación Profesional (País Vasco)
José Alfonso Marnotes González Director Xeral de Orientación e Promoción Laboral (Consellería de Economía, Emprego e Industria)
Manuel Corredoira López Director Xeral de Educación, Formación Profesional e Innovación Educativa (Galicia)
Marina Sánchez Costas Directora Xeral de Formación Profesional e Ensinanzas de Réxime Especial (Comunidade Valenciana)
Mª Rosalia Serrano Velasco Directora Xeral de Formación Profesional (Ministerio de Educación, Cultura e Deporte)
Victor Jáuregui Director do Círculo de Empresarios de Galicia
Yvonne van Hest Directora de programas, Brainport Development N.V

Xoves 11 de maio

Nome Cargo
Antonio Javier Iglesias Rivera Xerente de Recursos Humanos da Rexión Norte de Paradores
Cecilia Mariño Directora de RRHH de CZ Veterinaria - Biofabri
Constante Fontán Pol Coordinador do Modelo de Xestión de FINSA
Cristina Villar Pazos Alumna de FP dual do CS de Mecatrónica Industrial
Enrique Pazo López Director do CIFP Ferrolterra
Francisco González López Presidente Clúster de Turismo de Galicia
Jean Marc Bayle Coordinador do proxecto VITEA (EPLEFPA du Perigord- FRANCIA)
Jesús Manuel Rodríguez Buján Xefe do servizo de Ordenación e Formación Profesional (Consellería Cultura, Educación e Ordenación Universitaria)
José Antonio Fernández Amaro Delegado Unión Fenosa Distribución Coruña
José Carlos Piñeiro Freire Director de RRHH Navantia Ferrol
José Manuel Iglesias Vilas Presidente do Clúster da Madeira e o Deseño de Galicia
José Manuel Leis Blanco Director do CIFP Politécnico Santiago
José Manuel Pinal Rodríguez Director Xeral de Centros e Recursos Humanos (Consellería Cultura, Educación e Ordenación Universitaria)
Juan Manuel Casares Gándara Director da Estación de Viticultura e Enoloxía de Galicia (Consellería do Medio Rural)
Mª Eugenia Pérez Fernández Subdirectora Xeral de Formación Profesional (Consellería Cultura, Educación e Ordenación Universitaria)
Mª Jesús Pena Fariñas Directora do CIFP A Granxa, da Rede de CIFP de Galicia
Mª Soledad Iglesias Jiménez Subdirectora Xeral de Orientación, Formación Profesional e Formación Profesional Dual
Pablo Américo Saa Gonzalez Profesor de Ensino Secundario na especialidade de Procesos na Industria Alimentaria no CIFP A Granxa (Consellería Cultura, Educación e Ordenación Universitaria)
Patricia Argerey Vilar Directora da Axencia Galega de Innovación (GAIN)
Ramón Jesús Lamelo Otero Servizo de Promoción da Calidade Agroalimentaria
Roberto Rivas Reboredo Presidente da Asociación Galega de Viticultura

Venres 12 de maio

Nome Cargo
Adali Morales Busato Directora de Márketing de Lácteos de CLUN, responsable das marcas Feiraco, CLESA, Unicla y Arquega
José Cabanas Muíños Director de Marketing de Estrella Galicia
José Manuel García Barreiro Director e locutor do programa "Come e Fala" e xestor de proxectos de Elemental Chefs
Luis Boyano Ilusionista e psicólogo
Marisol Amoeiro Pérez Rede de Viveiros de Empresa de Centros Educativos de Galicia (CIFP A Farixa)
Modesto Gómez Rodríguez Director Executivo de Enxeño Galicia S.L.
Sol María Vázquez Abeal Directora Xeral de Comercio e Consumo (Consellería de Comercio e Consumo)

L M M X V S D
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30