Gañadores en GaliciaSkills 2014
Gañadores nas distintas competicións do Galiciaskills 2014: alumnado, profesorado titor e centro educativo.
10 Soldadura
- Ouro: Ignacio Bárbara Pena, do CIFP Someso.
Titor: Víctor M. Varela Mariño. - Prata: Javier Paz Santamaría, do IES Marco de Camballón.
Titor: José Manuel Ares Sánchez.
13 Reparación de carrozarías de vehículos
- Ouro: Edgar Veres Couto, do IES As Mariñas.
Titor: Francisco Cal Ansede. - Prata: Angel Balado Tarrio, do CIFP Politécnico Santiago.
Titor: Fernando Suárez Sandomingo.
19 Control industrial
- Ouro: Miguel García López, do I.E.S Fermín Bouza Brey.
Titora: Mª Elena Ferreira Lence. - Prata: Alvaro Parga González, do IES Urbano Lugrís.
Titor: José Luis Mariño Ruibal.
24 Ebanistaría
- Ouro: Juan Pablo Bellón Villar, do IES Ortigueira.
Titor: Luis Manuel Beceiro Rodríguez. - Prata: Bruno Cortés Vidal, do CIFP A Xunqueira.
Titor: Isidoro Dios Rodiño.
25 Carpintaría
- Ouro: Lidia Doce Ríos, do IES Ortigueira.
Titor: Luis Manuel Beceiro Rodríguez. - Prata: Ramón Moreira Temprana, do CIFP Politécnico Santiago.
Titor: Juan Carlos Pascual Quián.
29 Peiteado
- Ouro: Andrea Rodríguez Díez, do IES Teis.
Titora: Mercedes Pose Recarey. - Prata: Tatiana Sequeiros Souto, do IES Frei Martín Sarmiento.
Titora: Esperanza Montans García.
31 Tecnoloxía da moda
- Ouro: Eva María Mantiñán Cadaveira, do CIFP Paseo das Pontes.
Titora: Mª José Ramallal Mosquera. - Prata: Sara Muiños Calvo, do CIFP Manuel Antonio.
Titora: Mª Soledad Seoane Sobrino.
32 Pastelaría
- Ouro: Francisco Jesús García Piñeiro, do CIFP Compostela.
Titor: Julio Rodríguez Bustelo. - Prata: Victoria Suárez Bello, do CIFP Carlos Oroza.
Titor: Jorge Sánchez Verdeal.
33 Tecnoloxía do automóbil
- Ouro: Adrián Rico Casal, do IES Mariñas .
Titor: Manuel Fuentes Rebón. - Prata: Cristian Álvarez Liste, do CIFP Politécnico Santiago.
Titor: Manuel Pedreira Ferreño.
34 Cociña
- Ouro: Victor José Reza Sánchez, do IES de Vilamarín.
Titora: Mónica Cernadas Carrera. - Prata: Nuria Limeres Trigo, do CIFP Carlos Oroza.
Titor: Jorge Sánchez Verdeal.
35 Servizo de restaurante e bar
- Ouro: Gabriel Vilar Longarela, do CIFP Compostela.
Titor: Manuel López Brea. - Prata: Ana Rodríguez Basteiro, do CIFP Carlos Oroza.
Titor: José Manuel Rey Castro.
36 Pintura de vehículos
- Ouro: Pablo Lata Mosquera , do CIFP Ferrolterra.
Titor: José Manuel Pérez Lodeiro. - Prata: Santiago Vidal Filgueira, do IES As Mariñas.
Titor: José Manuel Pico Rodriguez.
39 Administración de sistemas en rede
- Ouro: Alejandro Miño Pico, do CIFP Rodolfo Ucha Pirñeiro.
Titor: Victor Manuel Martínez Taboada. - Prata: David Prieto López, do IES A Pinguela.
Titor: Javier Rodríguez Lorenzo.
40 Deseño gráfico
- Ouro: David Barreira Vázquez, do IES Leixa.
Titor: José Antonio López Suárez. - Prata: Natalia Codesido rey, do IES Leixa.
Titor: José Antonio López Suárez.
Etiquetas: