A continuación amosamos o día e hora que ten o profesorado para a atención das familias, curso 2023-2024. Prégase que concerten previamente a cita, ben por teléfono: 881930001/881930002, ben por email: ies.castrodauz@edu.xunta.gal
TITORES/AS:
CURSO |
TITOR/A |
Día e hora |
1º ESO |
Lucía González Campos | Mércores, de 11:20 a 12:10 |
2º ESO |
Sabela Montero Tenreiro | Venres, de 9:20 a 10:10 |
3º ESO |
Mª Belén Díaz Parga | Xoves, de 9:20 a 10:10 |
4º ESO |
Ana Belen Puente Blanco | Xoves, de 9:20 a 10:10 |
ESA 3-4 |
Juan Iglesias Pereira |
Xoves, de 12:30 a 13:20 |
1º CS AF |
Pablo Riveras Rivas | Venres, de 12:30 a 13:20 |
1º CM EVA |
José Ángel Vázquez Díaz | Luns, de 11:20 a 12:10 |
2º CM EVA |
José Luis Noche Pardeiro | Mércores, de 12:30 a 13:20 |
1º CM SMR |
Paula Toimil Loureiro | Martes, de 10:30 a 11:20 |
2º CM SMR |
Marcos Cobas García |
Mércores, de 10:30 a 11:20 |
1º CM Dual SC |
Lorena Anca Antón | Venres, de 10:30 a 11:20 |
2º CM Dual SC |
Daniel Loureiro Varela | Venres, de 10:30 a 11:20 |
2º CS Dual DAW |
Cristina Díaz Busch | Venres, de 10:30 a 11:20 |
1º CS Dual MI |
Carlos Viñuelas Mosquera | Venres, de 11:20 a 12:10 |
1º FPB MV |
Rosa Ana Castaño Carrera | Xoves, de 10:30 a 11:20 |
2º FPB MV |
Jesús A Iglesia Cideres | Mércores, de 10:30 a 11:20 |
RESTO DE PROFESORADO:
Nome |
Departamento |
Día e hora |
Diego Cebreiro Fernández | Orientación | Venres, de 11:20 a 12:10 |
María A. Fernández Míguez | Matemáticas | Venres, de 10:30 a 11:20 |
Lois Anxo Ferreiro Bestilleiro | Fabricación Mecánica | Xoves, de 11:20 a 12:10 |
Blanca Freijo Arce | Fol | Mércores, de 11:20 a 12:10 |
José María Freire Ferreiro | Informática | Venres, de 11:20 a 12:10 |
Elena García Muíño | Física e química | Martes, de 11:20 a 12:10 |
Elena Hernández Ros | Educación Física | Luns, de 12:30 a 13:20 |
José Antonio López Castro | Electrónica | Martes, de 19:00 a 19:50 |
Olga López Pérez | Tecnoloxía | Xoves, de 10:30 a 11:20 |
Marco A. López Riveira | Automoción | Venres, de 11:20 a 12:10 |
Ángela Martínez Fachal | Inglés | Mércores, de 12:30 a 13:20 |
María José Naveira Bouza | Orientación | Martes, de 9:20 a 10:10 |
Diego Pereiro Salgueiro | Administración | Venres, de 12:30 a 13:20 |
Santiago Castro Pereira |
Automoción | Xoves, de 11:20 a 12:10 |
Xenaro Saborido Otero | Fabricación Mecánica | Mércores, de 9:20 a 10:10 |
José Antonio Soto Novo | Relixión | Xoves, de 12:30 a 13:20 |
María Trastoy Rego | Matemáticas | Luns, de 11:20 a 12:10 |
Patricia Valdivieso Blanco | Francés | Xoves, de 11:20 a 12:10 |
Natalia Vega Ledo | Orientación | Martes, de 10:30 a 11:20 |
Ana Veloso Rodríguez | Informática | Xoves, de 12:30 a 13:20 |
José L. Vidal Luaces | Informática | Venres, de 9:20 a 10:10 |