Artes Plásticas | |
Pedro Alonso Cascallana | |
María Carmen Armada Rodríguez | |
Francisco Otero Janeiro | Xefe de Departamento |
Bioloxía e Xeoloxía |
|
Natalia Fernández García-Basterra | Xefa de departamento/Coordinadora de StemBach |
Luís Guitián Astray | |
Ana Penas Facorro | |
Economía | |
María Olga Jorge Otero | Xefa de Departamento |
Educación Física | |
Francisco Borja Costoya Pérez | |
Javier Montoto Quinteiro | Xefe de Departamento |
Filosofía | |
José Javier Blanco Blanco | Xefe de Departamento |
Santiago Cerviño Matos | Vicedirector |
Juan Carlos Vizoso González | Xefe de Estudos |
Física e Química | |
Esther Fuentes Martín-Corral | Xefa de Departamento |
Laura Vilas Soto | |
Formación e Orientación Laboral | |
Manuel Domínguez Cuquejo |
Xefe de Departamento |
Francés | |
Ana Sofía Ardariz García | Xefa de Departamento |
Ramón Faílde Delgado | |
Grego | |
Servando Lois Silva |
Xefe de Departamento |
Informática | |
Amador Abelleira Gómez | Xefe de Departamento |
Ana Belén Fariñas Rodríguez | |
Lucas Fernández Fernández | |
Cristina Fernández Sanmiguel | |
Luis Roberto Janeiro Rodríguez | |
Silvia Lorenzo Sayáns | |
Julio Mosquera González | |
Roberto Otero Álvarez | |
Belén Pereira García | |
Joaquín Pérez Listón |
Coordinador de FCT Responsable de programas internacionais |
Miguel Pérez Tumbeiro | |
José Rey Cid | |
José Manuel Sierra Gonzalez | Secretario |
María Mar Taboada Iglesias | |
Inglés | |
Manuel Conde Pereira | Xefe de Departamento Coordinador de Seccións bilingües |
Mónica Fondevila Samartín |
Coordinadora Auxiliar de Conversa |
Ánxeles Francis Otero | |
Francisco Javier Polo Ricoy | |
Latín | |
Manuel Balea Legaspi | Xefe de Departamento Coordinador E-Dixgal |
Lingua Castelá e Literatura | |
José Luis González González | |
Javier López Quintáns | Xefe de Departamento |
Carlos Míguez Macho | |
Juana Mouriño Otero | Directora |
Lucía Riádigos Hermida | |
Lingua e Literatura Galega | |
Sylvia Cea Vázquez | |
Eugenia Nogueira Rodríguez |
Coordinadora do Equipo de Dinamización Lingüística Coordinadora da Biblioteca |
Carmen Frade Gómez | |
Fernando Pereira Fernández | |
Miguel Pereira Fernández | Xefe de Departamento |
Matemáticas | |
Iria Ares Méndez | |
Javier Cudeito Touriño | Xefe de Departamento |
Alicia Fernández Pinal | |
Paula Fuciños Asorey | |
Mª Carmen Soto Navaza | |
Música | |
Severiano Casalderrey Conde | Xefe de Departamento |
Orientación | |
Vanesa Cabado Ferreiro | |
Luis Fernando Pérez Méndez | Xefe de Departamento |
María Carmen Valdés Abeledo | |
Relixión | |
María Jesús Barcala García | |
Rosa María López Navaza | |
Tecnoloxía | |
Javier Enjamio Castro | Xefe de Departamento |
María Xosé Noguerol Mazaira | |
Xeografía e Historia | |
Gonzalo Ballesteros Martín | |
Jorge Cepeda Regueiro | Xefe de Departamento Administrador Aula Mentor |
Marta Otero Otero | |
Alba Payo Froiz |