Estas son as cinco rutas que seguen as nosas liñas de transporte:
LIÑA AMARELA - EMPRESA: UTE MOVEOURENSE RUTA: NAVES-BAZAR MOBLE |
PARADAS: - Bazar Moble - Quintela (parada bus) - Seoane de Canedo - Vilar Paradela - Beiro (parada bus) - Regoalde - Cabeanca - Castro de Beiro (parada bus) - A Abeleda - Cardenao - Palmés - Naves (antigo forno de pan) - Pradobó - Pereiro |
|
LIÑA VERMELLA - EMPRESA: AUTOCARES PÉREZ, S.A. RUTA: QUINTIÁN 1 - E.G. FRANQUEIRA-CENTRO CÍVICO |
PARADAS: - E.G. Franqueira - centro cívico - Máquina tren - parada bus - Santa Ana (parada bus) - Quintián 1 (1ª parada bus) |
|
LIÑA VERDE- EMPRESA: UTE KAUTRAS S.L., PALACIOS BUS S.L., AUTOS GONZÁLEZ S.L. RUTA: CAPELA - SANTA CRUZ DE ARRABALDO (O CAMPESTRE) |
PARADAS: - Cachaxúas - Capela - Pazos - Eirasvedras - Porto - Untes /Barrio - Untes/ Sobreiral - Untes / Cacabelos - Untes/ Pobo - Garduñeira - Sistís - Pazo Ramirás - Gasolineira - O Campestre - Santa Cruz |
|
LIÑA BRANCA - EMPRESA: AUTO INDUSTRIAL, S.A. RUTA: PARADA VINTEÚN - QUINTIÁN 2 |
PARADAS: - Quintián 2 (2ª parada bus) - Praza da Marina - Bar Titanic - Parada Vinteún (instituto) |
|
LIÑA AZUL - EMPRESA: AUTOS GONZÁLEZ, S.L. RUTA: VIVENDAS SOCIAIS - TORRES PINO |
PARADAS: - Torres Pino (parada bus) - Vivendas sociais (estación de autobuses) |